בית חב”ד נפאל

רשת בתי חב"ד שהוקמו על פי בקשתו ובחזונו של מנהיג תנועת חב"ד, הרבי מליובאוויטש זצ"ל, פרוסים על פני חמשת היבשות, בכל עיר ועיירה שיש בה נוכחות יהודית קבועה או ארעית. קרוב לארבעת אלפים זוגות של שלוחים נמרצים מפעילים את בתי החב"ד בכל נקודה אפשרית בגלובוס. ל'בתי חב"ד למטיילים' הפרוסים בנקודות עניין פופולאריים שבה מטיילים צעירים ומבוגרים יהודים סביב עונות השנה יש ניחוח וטעם מיוחד.

      חב"ד רואה בכל יהודי 'חוליה' בשרשרת אחת שלמה, שרשרת של 'עם ישראל'. בתי החב"ד פועלים במטרה להביא את אורה הנפלא של היהדות לכל המוני בית בישראל מתוך מאור פנים, כבוד והערכה לזולת.

כאן בנפאל הקמנו את בית חב"ד הראשון לפני 13 שנים באיזור התיירותי, ה'טאמל' ההומה בעמק קטמנדו. גם בעיירה פוקארה השוכנת למרגלות רכס האנפורנה נפתח בית חב"ד עונתי לפני ארבע שנים. אנחנו כאן בשביל להיות לעזר וסיוע לכל אחד ואחת בכל עניין ובכל מצב.

בית חב"ד נפאל (קטמנדו ופוקרה) משמש בית חם ומקום המפגש המהנה ביותר, לעשרות אלפי המטיילים שנוהרים לנפאל, והוא פתוח בשבתות ובחגי ישראל, ומידי יום ביומו. במרוצת השנים זכה המקום לפרסום ופופולאריות רבה בזכות היותו מקום שאוהבים לחזור אליו. אלפי ישראלים נוצרים פינה חמה בלב לבית חב"ד נפאל כי כל רגע בו הוא מיוחד, מרתק ומגוון. אווירה שאין בשום מקום אחר בעולם.

 

שתף לחברים

שתף